Продукція > KYOCERA AVX > K50-3C0SE24.5760MR
K50-3C0SE24.5760MR
K50-3C0SE24.5760MR KYOCERA AVX
kv7050w-c3_2007_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K50-3C0SE24.5760MR K50-3C0SE24.5760MR Виробник : KYOCERA AVX Components k50-ce (1).pdf Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
товару немає в наявності
K50-3C0SE24.5760MR K50-3C0SE24.5760MR Виробник : KYOCERA AVX kv7050w-c3_2007_e.pdf Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD