Продукція > KYOCERA AVX > K50-3C0SE25.0000MR
K50-3C0SE25.0000MR
K50-3C0SE25.0000MR KYOCERA AVX
K50-3C.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 15mA
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 15mA, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K50-3C0SE25.0000MR K50-3C0SE25.0000MR Виробник : KYOCERA AVX K50-3C.pdf Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 15mA
Frequency: 25 MHz