Продукція > KYOCERA AVX > K50-HC0CSE1.8432MR
K50-HC0CSE1.8432MR
K50-HC0CSE1.8432MR KYOCERA AVX
K50-HC%20Series%20Oscillators.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 1.8432MHz 5V CMOS SMD 50ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K50-HC0CSE1.8432MR K50-HC0CSE1.8432MR Виробник : KYOCERA AVX K50-HC%20Series%20Oscillators.pdf Description: XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
K50-HC0CSE1.8432MR K50-HC0CSE1.8432MR Виробник : AVX / Kyocera k50-hc-1158569.pdf Standard Clock Oscillators 1.8432MHz 5V CMOS SMD 50ppm