K50-HC0CSE40.0000MR
K50-HC0CSE40.0000MR KYOCERA AVX Components
k50-ce (1).pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 40MHz ±50ppm 50pF CMOS 55% 5V 4-Pin CSMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K50-HC0CSE40.0000MR K50-HC0CSE40.0000MR Виробник : KYOCERA AVX K50-HC%20Series%20Oscillators.pdf Description: XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD