K50-HC0CSE59.6000MR
K50-HC0CSE59.6000MR KYOCERA AVX Components
k50-ce (1).pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 59.6MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 5V 4-Pin CSMD T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K50-HC0CSE59.6000MR K50-HC0CSE59.6000MR Виробник : KYOCERA AVX Components k50-ce (1).pdf Oscillator XO 59.6MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 5V 4-Pin CSMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
K50-HC0CSE59.6000MR K50-HC0CSE59.6000MR Виробник : AVX / Kyocera k50-hc-1158569.pdf Standard Clock Oscillators 59.6MHz 5V CMOS SMD 50ppm
товару немає в наявності