K50APFF100GREQ
K50APFF100GREQ Banner Engineering Corporation
125680.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-LIGHT 2CLR TOUCH SEN PNP NO
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Response Time: 3ms
Illumination Type, Color: LED, Green/Red
Actuator Type: Round, Button, Domed
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.00mm Dia
Part Status: Active
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EZ-LIGHT 2CLR TOUCH SEN PNP NO, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 50°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Response Time: 3ms, Illumination Type, Color: LED, Green/Red, Actuator Type: Round, Button, Domed, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.00mm Dia, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K50APFF100GREQ K50APFF100GREQ Виробник : Banner Engineering 125680-3078985.pdf Beacons K50 E-Series EZ-LIGHT: 2-Color Fixed-Field Sensor; Voltage: 12-30 V dc; Housing: Polycarbonate; IP67 IP69K; Range: 100 mm; Input: PNP (NO); Colors: Green Red; 4-pin M12 Integral QD