K7805-2000 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
Switching Regulator, 2000mA, Vin 8?36V, Vout 5V, EFF 87?90% Zamiennik dla: AMSR2-7805-NZ; K7805-2000; K7805-2000R3; AMSR2-7805JZ; K7805-2000R3 DC K7805-2000r3 AIP
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 10W 5V, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 7V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K7805-2000 Виробник : AIPULNION Switching Regulator, 2000mA, Vin 8?36V, Vout 5V, EFF 87?90% Zamiennik dla: AMSR2-7805-NZ; K7805-2000; K7805-2000R3; AMSR2-7805JZ; K7805-2000R3 DC K7805-2000r3 AIP
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 17 шт:
K7805-2000 Виробник : Mornsun America, LLC Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 10W 5V
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 7V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 10 W