K7809-1000R3
K7809-1000R3 Mornsun America, LLC
K7809-1000R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 13V
Voltage - Output 1: 9V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 411 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 13V, Voltage - Output 1: 9V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K7809-1000R3 Виробник : MORNSUN - EOL K7809-1000R3.html Switching Regulator, 1000mA, Vin 13?36V, Vout 9V, EFF 90?95% Replacement for: AMSR1-7809-NZ K7809-1000R3 DC K7809-1000r3