K7809JT-500R3
K7809JT-500R3 Mornsun America, LLC
K7809JT-500R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 9V 4.5W
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Remote On/Off, SCP
Package / Case: 4-SMD Module
Size / Dimension: 0.53" L x 0.49" W x 0.14" H (13.5mm x 12.5mm x 3.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 12V
Voltage - Output 1: 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 4.5 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 394 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 9V 4.5W, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Remote On/Off, SCP, Package / Case: 4-SMD Module, Size / Dimension: 0.53" L x 0.49" W x 0.14" H (13.5mm x 12.5mm x 3.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 12V, Voltage - Output 1: 9V, Part Status: Active, Power (Watts): 4.5 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції K7809JT-500R3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K7809JT-500R3 K7809JT-500R3 Виробник : Mornsun America, LLC K7809JT-500R3.html Description: DC DC CONVERTER 9V 4.5W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Remote On/Off, SCP
Package / Case: 4-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 12V
Voltage - Output 1: 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 4.5 W