K7809MT-500R4
K7809MT-500R4 Mornsun America, LLC
K7809MT-500R4.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER +/-9V 6.3W
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: SCP
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.35" L x 0.28" W x 0.12" H (9.0mm x 7.0mm x 3.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 27V, 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 500mA, 200mA
Voltage - Input (Min): 8V, 12V
Voltage - Output 1: 9V, -9V
Part Status: Active
Power (Watts): 6.3 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 1974 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-9V 6.3W, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: SCP, Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 0.35" L x 0.28" W x 0.12" H (9.0mm x 7.0mm x 3.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 27V, 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 500mA, 200mA, Voltage - Input (Min): 8V, 12V, Voltage - Output 1: 9V, -9V, Part Status: Active, Power (Watts): 6.3 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K7809MT-500R4 K7809MT-500R4 Виробник : Mornsun America, LLC K7809MT-500R4.html Description: DC DC CONVERTER +/-9V 6.3W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: SCP
Package / Case: 6-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 92%
Voltage - Input (Min): 8V, 12V
Voltage - Output 1: 9V, -9V
Part Status: Active
Power (Watts): 6.3 W
Number of Outputs: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
K7809MT-500R4 Виробник : MORNSUN - EOL K7809MT-500R4.html Switching Regulator, 500mA, Vin 12?36V, Vout 9V, EFF 86/90/92% K7809MT-500R4 DC K7809mt-500r4