Продукція > RLT > K7812-1000R3
K7812-1000R3 RLT
K7812-1000R3.html
Виробник: RLT
Switching Regulator, 1000mA, Vin 15?36V, Vout 12V, EFF 93/97% Replacement for: AMSR1-7812-NZ K7812-1000R3 DC K7812-1000r3
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 18 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 96%, Current - Output (Max): 1A, 300mA, Voltage - Input (Min): 8V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Standard Number: 60950-1; 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K7812-1000R3 Виробник : MORNSUN K7812-1000R3.html Non Isolated DC/DC Converter
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 1A, 300mA
Voltage - Input (Min): 8V
Voltage - Output 1: 12V