K78U05-500 MORNSUN
Виробник: MORNSUN
DC to DC Converter Module
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 2.5W 5V, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 2.5 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.
Інші пропозиції K78U05-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K78U05-500 Виробник : Mornsun America, LLC Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 2.5W 5V
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 2.5 W