KA-14DY-24 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 472Ohm 5A 3PDT(48.8x37.29x34.93)mm Socket General Purpose Relay
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук