KA1-3010298M5
KA1-3010298M5 Harwin Inc.
PD009-Product-Datasheet-Kona-range-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN PLUG HSG 2POS 8.50MM
Features: Jackscrews
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Solder
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.335" (8.50mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Male Pin, Power
Fastening Type: Threaded
Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
Number of Rows: 1
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KA1-3010298M5 KA1-3010298M5 Виробник : Harwin KA1-301XX98M5.pdf Power to the Board KONA KA1 2 Pos. Male SIL Cable Housing, Panel Mount