Продукція > HARWIN > KA1-3010398M5
KA1-3010398M5
KA1-3010398M5 HARWIN
KA1-301XX98M5.pdf
Виробник: HARWIN
tariffCode: 85369010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Steckverbindermaterial: PPS (Polyphenylensulfid), glasfaserverstärkt
hazardous: false
Arretierung/Sicherung: Schraube
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Stiftkontakte KA1-1410005 der Produktreihe KONA von Harwin mit Lötkelch
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Kabelmontage, Panelmontage
Produktpalette: KONA Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KA1-3010398M5 KA1-3010398M5 Виробник : Harwin KA1_301XX98M5-3135349.pdf Power to the Board 3 Pos. Male SIL Cable Housing, Reverse Fix Thumbscrews
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
KA1-3010398M5 KA1-3010398M5 Виробник : Harwin Inc. KA1-301XX98M5.pdf Description: CONN PLUG HSG 3POS 8.50MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 3
Pitch: 0.335" (8.50mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C