Продукція > KYOCERA AVX > KAE15AR71H104KT24
KAE15AR71H104KT24
KAE15AR71H104KT24 KYOCERA AVX
ESDSafe.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, ESD Protection
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Operating temperature: -55...125°C, Max. overload voltage: 24kV, Conform to the norm: AEC-Q200, Capacitor application: automobile electronics, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: KAE.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Max. overload voltage: 24kV
Conform to the norm: AEC-Q200
Capacitor application: automobile electronics
Roll diameter max.: 180mm
Manufacturer series: KAE
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
KAE15AR71H104KT24 KAE15AR71H104KT24 Виробник : KYOCERA AVX ESDSafe.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.1 µF
Мінімальне замовлення: 31
KAE15AR71H104KT24 KAE15AR71H104KT24 Виробник : KYOCERA AVX ESDSafe_KAE-3223615.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .1UF 50V 10% 0603