Продукція > KYOCERA AVX > KAE15AR71H682KT18
KAE15AR71H682KT18
KAE15AR71H682KT18 KYOCERA AVX
478_KAE_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 6800PF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, ESD Protection
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 6800 pF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 50V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, ESD Protection, Ratings: AEC-Q200, Capacitance: 6800 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAE15AR71H682KT18 KAE15AR71H682KT18 Виробник : KYOCERA AVX 478_KAE_Series.pdf Description: CAP CER 6800PF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 6800 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
KAE15AR71H682KT18 KAE15AR71H682KT18 Виробник : KYOCERA AVX 478_KAE_Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6800PF 50V 10% 0603