Продукція > KYOCERA AVX > KAE21KR71H333KU22
KAE21KR71H333KU22
KAE21KR71H333KU22 KYOCERA AVX
ESDSafe.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, ESD Protection
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, ESD Protection, Ratings: AEC-Q200, Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAE21KR71H333KU22 KAE21KR71H333KU22 Виробник : KYOCERA AVX ESDSafe.pdf Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.033 µF