Продукція > KYOCERA AVX > KAE31GR71E225KU30
KAE31GR71E225KU30
KAE31GR71E225KU30 KYOCERA AVX
478_KAE_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, ESD Protection
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 584 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 1206, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 2.2µF, Operating voltage: 25V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Max. overload voltage: 30kV, Conform to the norm: AEC-Q200, Capacitor application: automobile electronics, Kind of capacitor: MLCC, Manufacturer series: KAE.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAE31GR71E225KU30 KAE31GR71E225KU30 Виробник : KYOCERA AVX 478_KAE_Series.pdf Description: CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 1206
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 2.2µF
Operating voltage: 25V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Max. overload voltage: 30kV