Продукція > KYOCERA AVX > KAE31GR71H105KU28
KAE31GR71H105KU28
KAE31GR71H105KU28 KYOCERA AVX
478_KAE_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, ESD Protection
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1 µF
на замовлення 1404 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, ESD Protection, Ratings: AEC-Q200, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAE31GR71H105KU28 KAE31GR71H105KU28 Виробник : KYOCERA AVX 478_KAE_Series.pdf Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1 µF