Продукція > KYOCERA AVX > KAF15AR71H273JM
KAF15AR71H273JM
KAF15AR71H273JM KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 0.027 µF
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 0.027 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF15AR71H273JM KAF15AR71H273JM Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF.pdf Description: CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.027 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
KAF15AR71H273JM KAF15AR71H273JM Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF-3218225.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .027uF X7R 0603 5% AEC-Q200 FLEXITER