Продукція > KYOCERA AVX > KAF15AR81H331KT
KAF15AR81H331KT
KAF15AR81H331KT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 330PF 50V X8R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 330 pF
на замовлення 44000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 50V X8R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF15AR81H331KT KAF15AR81H331KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF-3218225.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 330pF X8R 0603 1 0% AEC-Q200 FLEXITER
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
KAF15AR81H331KT KAF15AR81H331KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF.pdf Description: CAP CER 330PF 50V X8R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X8R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 330 pF