Продукція > KYOCERA AVX > KAF21BR81H103KT
KAF21BR81H103KT
KAF21BR81H103KT KYOCERA AVX
FlexitermMLCC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V X8R 0805
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 1185 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V X8R 0805, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF21BR81H103KT KAF21BR81H103KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .01pF X8R 0805 1 0% AEC-Q200 FLEXITER
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
KAF21BR81H103KT KAF21BR81H103KT Виробник : KYOCERA AVX FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V X8R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X8R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10000 pF