Продукція > KYOCERA AVX > KAF32GR72A474KU
KAF32GR72A474KU
KAF32GR72A474KU KYOCERA AVX
FlexitermMLCC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF32GR72A474KU KAF32GR72A474KU Виробник : KYOCERA AVX FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.47 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
KAF32GR72A474KU Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF-3218225.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .47uF X7R 1210 10% AEC-Q200 FLEXITERM