Продукція > KYOCERA AVX > KAF32KR71C475KU
KAF32KR71C475KU
KAF32KR71C475KU KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 4.7uF X7R 1210 1 0% AEC-Q200 FLEXITER
на замовлення 1550 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.090" (2.29mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF32KR71C475KU Виробник : KYOCERA AVX FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.090" (2.29mm)
Capacitance: 4.7 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 4.7 µF