Продукція > KYOCERA AVX > KAF32LCG2J153JU
KAF32LCG2J153JU KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 1210 630 V NPO 15NF +-5% FL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 0.015 µF
Написати відгук
Description: 1210 630 V NPO 15NF +-5% FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 0.015 µF.
Інші пропозиції KAF32LCG2J153JU
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF32LCG2J153JU Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF.pdf Description: 1210 630 V NPO 15NF +-5% FL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.015 µF