Продукція > KYOCERA AVX > KAF32LR71E106KL
KAF32LR71E106KL KYOCERA AVX
FlexitermMLCC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10 µF
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Capacitance: 10 µF.
Інші пропозиції KAF32LR71E106KL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF32LR71E106KL Виробник : KYOCERA AVX FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10 µF