Продукція > KYOCERA AVX > KAF32LR71H335KU
KAF32LR71H335KU
KAF32LR71H335KU KYOCERA AVX
AutoMLCC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R 1210
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Capacitance: 3.3 µF
на замовлення 694 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R 1210, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Capacitance: 3.3 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF32LR71H335KU KAF32LR71H335KU Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R 1210
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 3.3 µF
товару немає в наявності
KAF32LR71H335KU Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF-3218225.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3.3F X7R 1210 10% AEC-Q200 FLEXITERM