Продукція > ONSEMI > KAI-1020-ABB-JD-BA
KAI-1020-ABB-JD-BA ONSEMI
ONSM-S-A0013276301-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - KAI-1020-ABB-JD-BA - INTERLINE CCD IMAGE SENSO
tariffCode: 85423190
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IMAGE SENSOR CCD 1MP 68CPGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 68-BPGA, Type: CCD, Operating Temperature: -50°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 14.5V ~ 15.5V, Pixel Size: 7.4µm x 7.4µm, Active Pixel Array: 1000H x 1000V, Supplier Device Package: 68-PGA (29.46x29.46), Frames per Second: 30.0.
Інші пропозиції KAI-1020-ABB-JD-BA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
KAI-1020-ABB-JD-BA Виробник : onsemi KAI-1020.pdf Description: IMAGE SENSOR CCD 1MP 68CPGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 68-BPGA
Type: CCD
Operating Temperature: -50°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 14.5V ~ 15.5V
Pixel Size: 7.4µm x 7.4µm
Active Pixel Array: 1000H x 1000V