Продукція > KYOCERA AVX > KAM03AR70J104KH
KAM03AR70J104KH
KAM03AR70J104KH KYOCERA AVX
KAM03AR70J104KH%20Datasheet.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - KAM03AR70J104KH - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 0.1 µF, 6.3 V, 0201 [Metrisch 0603], ± 10%, X7R
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.1µF
Spannung (DC): 6.3V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 14293 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - KAM03AR70J104KH - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 0.1 µF, 6.3 V, 0201 [Metrisch 0603], ± 10%, X7R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0201 [Metrisch 0603], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.1µF, Spannung (DC): 6.3V, Produktpalette: KAM Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM03AR70J104KH KAM03AR70J104KH Виробник : KYOCERA AVX KAM03AR70J104KH%20Datasheet.pdf Description: KYOCERA AVX - KAM03AR70J104KH - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 0.1 µF, 6.3 V, 0201 [Metrisch 0603], ± 10%, X7R
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.1µF
Spannung (DC): 6.3V
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 198
KAM03AR70J104KH KAM03AR70J104KH Виробник : KYOCERA AVX KAM03AR70J104KH%20Datasheet.pdf Description: 0201 X7R 0.1UF10% 6.3V AEC-Q200
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.1 µF
Мінімальне замовлення: 45
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
KAM03AR70J104KH KAM03AR70J104KH Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM-3216307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 0.1pF X7R 0201 10% AECQ2