Продукція > KYOCERA AVX > KAM03CT70G474MH
KAM03CT70G474MH
KAM03CT70G474MH KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0201 X7T 0.47UF +-20% 4V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.015" (0.39mm)
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 11500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0201 X7T 0.47UF +-20% 4V, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.015" (0.39mm), Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM03CT70G474MH KAM03CT70G474MH Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf?utm_source=Datasheets&utm_medium=Part-details&utm_campaign=DS_Referrals&utm_content=Datasheet_Button&utm_term=06035A6R8C4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 0.47uF X7T 0201 20% For ADAS AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
KAM03CT70G474MH KAM03CT70G474MH Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf?utm_source=Datasheets&utm_medium=Part-details&utm_campaign=DS_Referrals&utm_content=Datasheet_Button&utm_term=06035A6R8C4T4A Description: 0201 X7T 0.47UF +-20% 4V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.47 µF