Продукція > KYOCERA AVX > KAM03CT70J474MH
KAM03CT70J474MH
KAM03CT70J474MH KYOCERA AVX
KAM03CT70J474MH%20Datasheet.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0201 X7T 0.47UF20% 6.3V AEC-Q200
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: 0201 X7T 0.47UF20% 6.3V AEC-Q200, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM03CT70J474MH KAM03CT70J474MH Виробник : KYOCERA AVX KAM03CT70J474MH%20Datasheet.pdf Description: 0201 X7T 0.47UF20% 6.3V AEC-Q200
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.47 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
KAM03CT70J474MH KAM03CT70J474MH Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM-3216307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 0.47pF X7T 0201 20% AECQ2