Продукція > KYOCERA AVX > KAM05AR71H102MH
KAM05AR71H102MH
KAM05AR71H102MH KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM05AR71H102MH KAM05AR71H102MH Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF