Продукція > KYOCERA AVX > KAM05AR71H103KH
KAM05AR71H103KH
KAM05AR71H103KH KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0402, 50V, X7R, 0.01UF, 10%, AE
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 12512 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0402, 50V, X7R, 0.01UF, 10%, AE, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM05AR71H103KH KAM05AR71H103KH Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: 0402, 50V, X7R, 0.01UF, 10%, AE
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10000 pF