Продукція > KYOCERA AVX > KAM05AR71H332KH
KAM05AR71H332KH
KAM05AR71H332KH KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 50V X7R 0402, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM05AR71H332KH KAM05AR71H332KH Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 3300 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
KAM05AR71H332KH KAM05AR71H332KH Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM-3216307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3300pF X7R 0402 10% AEC-Q200