Продукція > KYOCERA AVX > KAM05CR71A105KH
KAM05CR71A105KH
KAM05CR71A105KH KYOCERA AVX
KAM05CR71A105KH%20Datasheet.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0402 X7R 1UF10% 10V AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: 0402 X7R 1UF10% 10V AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM05CR71A105KH KAM05CR71A105KH Виробник : KYOCERA AVX KAM05CR71A105KH%20Datasheet.pdf Description: 0402 X7R 1UF10% 10V AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1 µF