Продукція > KYOCERA AVX > KAM05CT70G106MH
KAM05CT70G106MH
KAM05CT70G106MH KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0402 X7T 10UF20% 4V AEC-Q200
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 2950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0402 X7T 10UF20% 4V AEC-Q200, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM05CT70G106MH KAM05CT70G106MH Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 10uF X7T 0402 20% For ADAS AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
KAM05CT70G106MH KAM05CT70G106MH Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: 0402 X7T 10UF20% 4V AEC-Q200
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10 µF