KAM15ACG1H100KT KYOCERA AVX Components
automlcckam.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 10% Pad SMD 0603 125°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 50V NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15ACG1H100KT Виробник : KYOCERA AVX Components automlcckam.pdf Cap Ceramic 10pF 50V C0G 10% Pad SMD 0603 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
KAM15ACG1H100KT KAM15ACG1H100KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: CAP CER 10PF 50V NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 10 pF