Продукція > KYOCERA AVX > KAM15ACG1H180JT
KAM15ACG1H180JT
KAM15ACG1H180JT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 18PF 50V NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 18 pF
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 18PF 50V NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 18 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15ACG1H180JT KAM15ACG1H180JT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: CAP CER 18PF 50V NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 18 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
KAM15ACG1H180JT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 18pF C0G 0603 5% AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 26
KAM15ACG1H180JT KAM15ACG1H180JT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 18pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 18pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KAM
Roll diameter max.: 180mm