Продукція > KYOCERA AVX > KAM15ACG2A330JT
KAM15ACG2A330JT
KAM15ACG2A330JT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 33 pF
на замовлення 28000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15ACG2A330JT KAM15ACG2A330JT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 33 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
KAM15ACG2A330JT KAM15ACG2A330JT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM-3216307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 33pF C0G 0603 5 % AEC-Q200