Продукція > KYOCERA AVX > KAM15AR71A224KT
KAM15AR71A224KT
KAM15AR71A224KT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
на замовлення 3397 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15AR71A224KT KAM15AR71A224KT Виробник : KYOCERA AVX 0201ZD224KAT2A%20-%201812VC105KAT2A%20Datasheet.pdf Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
товару немає в наявності
KAM15AR71A224KT KAM15AR71A224KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM-3216307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V .22uF X7R 0603 10% AEC-Q200