Продукція > KYOCERA AVX > KAM15AR71H103MT
KAM15AR71H103MT
KAM15AR71H103MT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10 000pF X7R 060 3 20% AEC-Q200
на замовлення 8422 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15AR71H103MT Виробник : KYOCERA AVX Components automlcckam.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 20% Pad SMD 0603 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна