KAM15AR71H472KT KYOCERA AVX Components
automlcckam.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4700pF X7R 0603 10% AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15AR71H472KT Виробник : KYOCERA AVX Components automlcckam.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
KAM15AR71H472KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM-3216307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4700pF X7R 0603 10% AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 44