Продукція > KYOCERA AVX > KAM15AR71H682JT
KAM15AR71H682JT
KAM15AR71H682JT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 6800PF 50V X7R 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 6800 pF
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 50V X7R 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 6800 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15AR71H682JT KAM15AR71H682JT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: CAP CER 6800PF 50V X7R 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 6800 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
KAM15AR71H682JT Виробник : KYOCERA AVX Components automlcckam.pdf Cap Ceramic 0.0068uF 50V X7R 5% Pad SMD 0603 125°C T/R Automotive AEC-Q200
KAM15AR71H682JT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM-3216307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 6800pF X7R 0603 5% AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 44
KAM15AR71H682JT KAM15AR71H682JT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 6.8nF; 50V; X7R; ±5%; SMD; 0603; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 6.8nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KAM
Roll diameter max.: 180mm