Продукція > KYOCERA AVX > KAM15AR72A472KT
KAM15AR72A472KT
KAM15AR72A472KT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 4700pF X7R 0603 10% AEC-Q200
на замовлення 13014 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15AR72A472KT Виробник : KYOCERA AVX Components automlcckam.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна