Продукція > KYOCERA AVX > KAM15AR81H103KT
KAM15AR81H103KT
KAM15AR81H103KT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10 000pF X8R 060 3 10% AEC-Q200
на замовлення 12767 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15AR81H103KT Виробник : KYOCERA AVX Components automlcckam.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V X8R 10% Pad SMD 0603 150°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна