Продукція > KYOCERA AVX > KAM15BR71E224KT
KAM15BR71E224KT
KAM15BR71E224KT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0603, 25V, X7R, 0.22UF, 10%, AEC
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 0.22 µF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: 0603, 25V, X7R, 0.22UF, 10%, AEC, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15BR71E224KT KAM15BR71E224KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .22uF X7R 0603 1 0% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
KAM15BR71E224KT KAM15BR71E224KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: 0603, 25V, X7R, 0.22UF, 10%, AEC
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.22 µF