Продукція > KYOCERA AVX > KAM15CR70J475MT
KAM15CR70J475MT
KAM15CR70J475MT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0603 X7R 4.7UF20% 6.3V AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 2760 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0603 X7R 4.7UF20% 6.3V AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15CR70J475MT KAM15CR70J475MT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 4.7uF X7R 0603 20% For ADAS AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
KAM15CR70J475MT KAM15CR70J475MT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: 0603 X7R 4.7UF20% 6.3V AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 4.7 µF