Продукція > KYOCERA AVX > KAM21AR81H104KU
KAM21AR81H104KU
KAM21AR81H104KU KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V X8R 0805
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 34000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V X8R 0805, Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM21AR81H104KU KAM21AR81H104KU Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM-3216307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.1uF X8R 0805 1 0% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
KAM21AR81H104KU KAM21AR81H104KU Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X8R 0805
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.1 µF