Продукція > KYOCERA AVX > KAM21AT70J226KU
KAM21AT70J226KU
KAM21AT70J226KU KYOCERA AVX
3932248.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - KAM21AT70J226KU - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 22 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 10%, X7T
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7T
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 6.3V
Produktpalette: KAM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 2260 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - KAM21AT70J226KU - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 22 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 10%, X7T, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7T, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 6.3V, Produktpalette: KAM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM21AT70J226KU KAM21AT70J226KU Виробник : KYOCERA AVX KAM21AT70J226KU.pdf Description: CAP CER 22UF 6.3V X7T 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Кількість Ціна
KAM21AT70J226KU KAM21AT70J226KU Виробник : KYOCERA AVX 3932248.pdf Description: KYOCERA AVX - KAM21AT70J226KU - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 22 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 10%, X7T
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X7T
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 6.3V
Produktpalette: KAM Series
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
Мінімальне замовлення: 32
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Мінімальне замовлення: 8
KAM21AT70J226KU KAM21AT70J226KU Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM-3216307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 22uF X7T 0805 1 0% AEC-Q200